bahadir148.com

Hakkımızda

1978 yılında ilk inşaatını tamamlayan Bahadır inşaatın sektör deneyimi aslında çok daha eskilere uzanıyor. Eski kuşak Bahadır'lar, 1800'lerin sonlarına doğru bugün hala mimari başarı olarak ele alınan ahşap Karadeniz Evleri'ni yaparak hayatlarını kazanırlardı.

1962'lerin başlarında İstanbul'daki onlarca önemli bina ve projede sonraki kuşak Bahadır'ların el emeği ve alın teri vardır. Bu değerli mezuniyetle, inşaat alanının en önemli başarı parametresi olan özel lokasyonlarda gayrimenkul yatırımları yapma vizyonunu kazandık.

Yüksek standartlı inşaat anlayışımız, tüm süreçlerdeki titizlik ve ciddiyetimiz, projelerimize yatırım yapan her bir aileyi önce komşu, sonra uzun yol arkadaşı olarak görme vizyonumuzla inşa etmeyi sürdüreceğiz.

Güveninizle büyüyerek, güveninize layık olarak...

Sizi Arayalım

Sizi Arayalım

Formda yer alan her türlü kişisel bilgimin, Bahadır İnşaat pazarlama faaliyetlerinde, kampanyalarında, reklamlarında, tanıtımlarında ve iletişim çalışmalarında paylaşılmasına, izlenebilmesine, kullanılmasIna, saklanmasına, tarafıma sms, mms, email gönderilmesine, sesli arama yapılmasına ve posta gönderilmesine muvafakat ediyor ve izin veriyorum.