BAHADIR 148

Basında Biz

Bahadır 148'de Satışlar Başladı

Dünya Gazetesi | 26 Nisan 2018

Bahadır İnşaat İstanbul Pendik'te hayata geçirdiği BAHADIR 148'de satışlar başladı. Şirket, yeni projesinde 60 ay vadeli ödeme planı sunuyor. Buna göre 2+1 daire fiyatlarının peşin 299 bin liradan, 3+1 daire fiyatlarının ise 386 bin liradan başlıyor. Tapuları hemen teslim edilen daireler, 18 ay içinde teslim edileceği de göz önüne alındığında yüzde 35'llik bir prim potansiyeli taşıyor.

BAHADIR 148, Sabiha Gökçen Havalimanı - TEM bağlantı yolu üzerinde, metro, Yüksek Hzılı Tren ile demiryolu, hava ve deniz ulaşımı imkanlarına sahip bir bölgede yer alıyor. Toplam 22 bin metrekarelik inşaat alanına sahip bulunan BAHADIR 148, 10 katlı iki blokta 148 adet daireden oluşuyor.

ÖNCEKİ HABER SONRAKİ HABER

Sizi Arayalım

Sizi Arayalım

Formda yer alan her türlü kişisel bilgimin, Bahadır İnşaat pazarlama faaliyetlerinde, kampanyalarında, reklamlarında, tanıtımlarında ve iletişim çalışmalarında paylaşılmasına, izlenebilmesine, kullanılmasIna, saklanmasına, tarafıma sms, mms, email gönderilmesine, sesli arama yapılmasına ve posta gönderilmesine muvafakat ediyor ve izin veriyorum.