BAHADIR 148

Basında Biz

Bahadır 148'de lansmana özel indirim fırsatı

Yeni Birlik Gazetesi | 27 Mart 2018

Bahadır İnşaat Pendik’teki yeni projesi BAHADIR 148 ile,  yüksek kalite ve yaşam standardını 365bin liradan başlayan fiyatlarıyla karlı bir yatırıma dönüştürme fırsatı sunuyor.

Bahadır inşaat tarafından Pendik'te hayata geçirilen, uygulama kalitesi ve doğru fiyat prensibi ile en ince detayına kadar planlanan BAHADIR 148'in, kesintisiz ve sürekli bir aile yaşamının bulunduğu bir proje olması hedefleniyor. Şirketin, kendisine ait 4 bin dört yüz metrekarelik arsa üzerinde hayata geçirdiği BAHADIR 148, sunduğu yüksek kalite ve yaşam standardına ilave olarak 365 bin liradan başlayan fiyatlarıyla karlı bir yatırım fırsatı sunuyor. Şehrin merkezinde ve hayatın içindeki konumuyla öne çıkan BAHADIR 148, aynı zamanda akıllı, çevreci ve organik bir yaşama da kapı açıyor. Toplam 22 bin metrakare inşaat alanına sahip bulunan BAHADIR 148, 10 katlı iki blokta 148 adet özel daire ve 2 adet ticari alandan oluşuyor. Projede büyüklükleri 90 metrekare 2+1 daire ile 115 metrekare 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.

YÜZDE 35 PRİM BEKLENTİSİ

Lansmana özel tamamı peşin alımlarda yüzde 15 indirim yapılan projede, peşinat, ara ödeme, 24 ay düşük taksitli cazip ödeme planı sunuluyor. Tapuları hemen teslim edilen dairelerin 24 ay içinde teslim edilmesi taahhüt edilirken, Bahadır İnşaat bu süreyi 18 aya çekmeyi planlıyor. BAHADIR 148'in, bir kentsel dönüşüm projesi olmaması ve şirketin kendi arsası üzerinde inşaa edilmesi büyük bir avantaj. Doğru fiyat ve güçlü finansma fırsatı sunulan proje, lokasyonu ve özellikleri sebebi ile aynı zamanda yüksek prim potansiyeline de sahip. Bölgede metrekare ortalaması ve projenin teslim tarihi göz önüne alındığında 'lansmana özel fiyat avantajı hesaplanarak' minimum yüzde 35'lık bir fiyat artışı bekleniyor.

AVANTAjLI LOKASYON

Çok özel konumu sayesinde güzel bir şehir manzarasının yanı sıra Yalova’dan Adalara ve Zeytinburnu sahiline kadarmuhteşem bir Marmara Denizi manzarasına hakim olan BAHADIR 148’deki dairelerin büyük bir çoğunluğu bu avantajdan nasibini alıyor. Minibüs yoluna 80 metre, metroya 350 metre, sahile 800 metre mesafede yer alan BAHADIR 148, Sabiha Gökçen Havalimanına sadece 5 kilometre, TEM otoyoluna ise 8 kilometre uzaklıkta bulunuyor. 2 bin 500 metrekarelik yeşil alana sahip olan BAHADIR148'de özel ve yoğun bir yeşil alan ve ağaçlandırma çalışması planlanıyor.Ayrıca  yürüyüş alanları, kameriyeler, keyif bahçeleri ve çocuklar için açık oyun parkı yer alacak. Aynı zamanda kapalı bir çocuk oyun alanının da yer yapılacağı projede, huzurlu bir bahçe ortamı oluşturulacak. Projenin sosyal donatı alanları içinde ise özel yeşil alan bölgesinde aileler için tasarlanan için kapalı  havuz ve fitness salonunun yanı sıra basket sahası ve özel bir Squash alanı yer alacak. Projede ayrıca gençlerin aileleri ve arkadaşlarıyla vakit geçirebilecekleri  mini sinema salonuyla, içinde langırt, bilardo bulunan eğlence ve oyun alanı da olacak.

MİNİMUM AİDAT

Kaliteli ve lüks bir yaşam sunmasına rağmen ekonomik ve sürdürülebilir yaşamı da destekleyen, çevre dostu bir yapı olma özelliğini taşıyan BAHADIR 148, site sakinlerine minimum aidat avantajı sunacak. Kombili sisteme sahip, doğalgazlı mutfak ocaklarının bulunduğu projede her daire sahibitükettiği kadar enerji faturası ödeyecek. Isı, ses ve su izalasyon yalıtımının da yüksek standartlarda yapılacağı projede ayrıca bahçe ve peyzaj alanlarında solar sistemli LED aydınlatma armatürleri sayesinde güneş enerjisinden maksimum fayda sağlanacak. Böylece elektrik tüketimi minimize edilirken su tasarrufu ise tasarruflu bataryalar, tasarruflu rezarvuar sistemleri ve yalıtımlı su tesisatları sayesinde sağlanacak.

Yüksek tavan standardı ile daire içlerinde ve kat hollerinde gün ışığından ve doğal havalandırmadan maksimum faydanın sağlanacağı evlerde, tüm ince detaylara odaklanılmış.

HAYATİ DETAYLAR

Sağlam bir zeminde, depreme dayanıklı bir proje olarak hayata geçirilecek olan BAHADIR 148’de yanmaz malzemelerle yangına karşı dayanımlı dış cephe uygulaması yapılacak. Yangın jeneratörü başta olmak üzere, kat koridorlarında bulunacak olan yangın muslukları ve tertibatları, acil çıkış alanı, yangın merdiveni gibi donatılarla bu konuda yüksek güvenlik sağlanacak.

7/24 kapalı devre kamera sisteminden güvenlik personelinin kontrolündeki giriş noktasına kadar yüksek güvenlik standartlarının sağlanacağı BAHADIR 148’de her daireye araç tanıma sistemli, bir araçlık kapalı otopark tahsis edilecek. Oluşabilecek herhangi bir kaza anında, site sakinlerinin sağlık hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanması için ise ambulansın otoparka girerek sedyenin daire içlerine ulaşabileceği genişlikte asansörler ve geniş koridorlar da BAHADIR 148’de göz ardı edilmeyen hayati detaylar arasında yer alıyor.

ÖNCEKİ HABER SONRAKİ HABER

Formda yer alan her türlü kişisel bilgimin, Bahadır İnşaat pazarlama faaliyetlerinde, kampanyalarında, reklamlarında, tanıtımlarında ve iletişim çalışmalarında paylaşılmasına, izlenebilmesine, kullanılmasIna, saklanmasına, tarafıma sms, mms, email gönderilmesine, sesli arama yapılmasına ve posta gönderilmesine muvafakat ediyor ve izin veriyorum.