BAHADIR 148

Basında Biz

Bahadır Markalı Çevre Dostu Projeler Geliyor

indergi.com | 5 Mayıs 2018

Bahadır İnşaat “Bahadır” markalı çevre dostu projeleri ile sektörde fark yaratmayı hedefliyor.

Pendik’te, Bahadır 148 isimli çevreci konut projesini hayata geçirmeye hazırlandıkları  açıklayan Bahadır İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Bahadır, aile şirketi olarak 1962’ten beri İstanbul’da butik projeler ürettiklerini söyledi.

İlk markalı  projelerinin 148 konuttan oluştuğunu anlatan Bahadır, “Arsa sahibiyiz. Projede var olan konut sayısıyla soyadımızı projeye verdik. Pendik’te hayata geçiyor. İnsan odaklı bir proje. İstanbul’un en zengin ulaşım ağlarına sahip yerinde yükseliyor. Ortalama metrekare fiyatıyla en uygun lokasyonda, Çamçeşme Mahallesi’nde yapıyoruz. 2+1 ve 3+1 tiplerinde, klasik Türk aile yaşantısına uygun yapıldı. İçten dışa doğru yaşam alanları oluşturduk.” dedi.

“Yüzde 60’ı yeşil alan”

Bahadır, maksimum derecede gün ışığından faydalanılan bir proje olduğunu dile getirerek, “Kat koridorları, havuzu, fitness, çocuk oyun parkı doğal ışık alan, temiz bir proje oldu. 4 bin 380 karelik arsa üzerinde inşa ettik. Yüzde 40’ı inşaat, gerisi yeşil alan. Tüm sosyal imkanlara sahip, çok düşük işletme maliyetiyle yönetiyoruz. Alt yapısal çözümlerle birlikte işletme maliyetini çok düşük tuttuk. Sitede tek bir noktadan giriş çıkış sağladık daha güvenli olması için. Çevreci bina. Su ve enerjiyi çok az tüketen bir proje oldu. Bahçe aydınlatmalarında, solar aydınlatma sistemleriyle aidatları düşürdük. Kombi sistemli yani kullandığın kadar ödeyen bir sistem kullandık.” diye konuştu.

Teslim tarihi, fiyat, kampanya ve daire büyüklükleri

Lansman öncesi ön satışlara başlanan projede bir ay içinde inşaat çalışması start alacak. Mayıs 2020’de konutların teslim edilmesi planlanıyor.  Projede fiyatlar 299 bin liradan başlarken katlarına göre değişiyor. Daire büyüklükleri brüt 90-96 metrekare, net 61 ile 66 metrekare arasında değişiyor. Bahadır “Şirket bünyesinde ödeme kampanyaları ve kişiye özel kampanyalar yapıyoruz. 24 ay 0 faiz ve 60 aya kadar ödeme imkanları sunuyoruz. Bankalarla görüşme halindeyiz.Yüzde 30 peşin kampanyamız da var. Tapumuzu hemen teslim edebiliyoruz.” dedi.

Projenin konumu

Projede kapalı havuzu tercih ettiklerini aktaran Bahadır, “Yılın tüm zamanı faydalanılmasını istedik. Önü camlı. Yazları güneşlenme imkanı var. Projenin önü açık. Minibüs yoluna 80 metre. Garanti Bankası teknoloji merkezine ve AVM’ler ile metro duraklarına çok yakın konumda. Çok eski bir mahalle. Alternatifi olmayan bir proje oldu.” ifadelerini kullandı.

Bahadır, Küçükyalı’da konut ve ticari ünitelerden oluşan Bahadır 64 projesini de yapacaklarını yeni projeler için de görüşme halinde olduklarını sözlerine ekledi.

indergi.com

ÖNCEKİ HABER SONRAKİ HABER

Formda yer alan her türlü kişisel bilgimin, Bahadır İnşaat pazarlama faaliyetlerinde, kampanyalarında, reklamlarında, tanıtımlarında ve iletişim çalışmalarında paylaşılmasına, izlenebilmesine, kullanılmasIna, saklanmasına, tarafıma sms, mms, email gönderilmesine, sesli arama yapılmasına ve posta gönderilmesine muvafakat ediyor ve izin veriyorum.