BAHADIR 148

Basında Biz

Bahadır'dan 148 Organik Daire

Yeni Akit | 21 Nisan 2018

Bahadır İnşaat Pendik'teki yeni projesi BAHADIR 148 ile yüksek kalite ve yaşam standardını 365 bin liradan başlayan fiyatlarıyla karlı bir yatırıma dönüştürme fırsatı sunuyor. Şehrin merkezinde ve hayatın içindeki konumuyla öne çıkan BAHADIR 148, aynı zamanda akıllı, çevreci ve organik bir yaşamında kapılarını aralıyor. Şirketin kendine ait 4 bin dörtyüz metrekarelik arsa üzerinde hayata geçirdiği BAHADIR 148 sunduğu yüksek kalite ve yaşam standardına ilave olarak 365 bin liradan başlayan fiyatlarıyla karlı bir yatırım fırsatı sunuyor. Toplam 22 bin metrekara inşaat alanına sahip bulunan BAHADIR 148, 10 katlı iki blokta 148 özel daire ve 2 adet ticari alandan oluşuyor. Projede büyüklükleri 90 metrekare 2+1 daire ile 115 metrekare 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.

YÜZDE 15 İNDİRİM FIRSATI

Lansmana özel tamamı peşin alımlarda yüzde 15 indirim yapılan projede, peşinat, ara ödeme, 24 ay düşük taksitli cazip ödeme planı sunuluyor. Tapuları hemen teslim edilen dairelerin 24 ay iiçnde teslim edilmesi taahhüt edilirken, Bahadır İnşaat bu süreyi 18 aya çekmeyi planlıyor.

ÖNCEKİ HABER SONRAKİ HABER

Formda yer alan her türlü kişisel bilgimin, Bahadır İnşaat pazarlama faaliyetlerinde, kampanyalarında, reklamlarında, tanıtımlarında ve iletişim çalışmalarında paylaşılmasına, izlenebilmesine, kullanılmasIna, saklanmasına, tarafıma sms, mms, email gönderilmesine, sesli arama yapılmasına ve posta gönderilmesine muvafakat ediyor ve izin veriyorum.