BAHADIR 148

Basında Biz

Lüks, Çevreci, Akıllı ve Organik proje Bahadır 148

indergi | 1 Nisan 2018

Bahadır İnşaat'ın Pendik'teki yeni projesi Bahadır 148, 10 katlı iki blokta 148 adet özel daire ve 2 adet ticari alandan oluşuyor. Şehrin merkezinde ve hayatın içindeki konumuyla öne çıkan Bahadır 148, aynı zamanda akıllı, çevreci ve organik bir yaşamın da kapılarını aralıyor.

Bahadır İnşaat, İstanbul Pendik'te yapımına başladığı yeni projesi Bahadır 148, 10 katlı iki blokta 148 daire ve 2 adet ticari alandan oluşuyor. Projede büyüklükleri 90 metrekare 2+1 daire ile ve 115 metrekare 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. Şirketin, kendisine ait 4 bin 400 metrekarelik arsa üzerinde hayata geçirdiği Bahadır 148'de daire fiyatları 365 bin TL'den başlıyor. Şehrin merkezinde ve hayatın içindeki konumuyla öne çıkan Bahadır 148 aynı zamanda akıllı, çevreci ve organik bir yaşamın da kapılarını aralıyor.

2 bin 500 metrekarelik yeşil alana sahip olan BAHADIR148'de özel ve yoğun bir yeşil alan ve ağaçlandırma çalışması planlanıyor.Ayrıca  yürüyüş alanları, kameriyeler, keyif bahçeleri ve çocuklar için açık oyun parkı yer alacak. Aynı zamanda kapalı bir çocuk oyun alanının da yer yapılacağı projede, huzurlu bir bahçe ortamı oluşturulacak. Projenin sosyal donatı alanları içinde ise özel yeşil alan bölgesinde aileler için tasarlanan için kapalı  havuz ve fitness salonunun yanı sıra basket sahası ve özel bir Squash alanı yer alacak. Projede ayrıca gençlerin aileleri ve arkadaşlarıyla vakit geçirebilecekleri  mini sinema salonuyla, içinde langırt, bilardo bulunan eğlence ve oyun alanı da olacak.

Çok özel konumu sayesinde güzel bir şehir manzarasının yanı sıra Yalova'dan Adalara ve Zeytinburnu sahiline kadar muhteşem bir Marmara Denizi manzarasına hakim olan Bahadır 148'deki dairelerin büyük bir çoğunluğu bu avantajdan nasibini alıyor. Minibüs yoluna 80 metre, metroya 350 metre, mesafede yer alan Bahadır 148, Sabiha Gökçen Havalimanına sadece 5 kilometre, TEM otoyoluna ise 8 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Minimum aidat

ekonomik ve sürdürülebilir yaşamı da destekleyen, çevre dostu bir yapı olma özelliğini taşıyan BAHADIR 148, site sakinlerine minimum aidat avantajı sunacak. Kombili sisteme sahip, doğalgazlı mutfak ocaklarının bulunduğu projede her daire sahibitükettiği kadar enerji faturası ödeyecek. Isı, ses ve su izalasyon yalıtımının da yüksek standartlarda yapılacağı projede ayrıca bahçe ve peyzaj alanlarında solar sistemli LED aydınlatma armatürleri sayesinde güneş enerjisinden maksimum fayda sağlanacak. Böylece elektrik tüketimi minimize edilirken su tasarrufu ise tasarruflu bataryalar, tasarruflu rezarvuar sistemleri ve yalıtımlı su tesisatları sayesinde sağlanacak.

Yüksek tavan standardı ile daire içlerinde ve kat hollerinde gün ışığından ve doğal havalandırmadan maksimum faydanın sağlanacağı evlerde, tüm ince detaylara odaklanılmış.

Sağlam bir zeminde, depreme dayanıklı bir proje olarak hayata geçirilecek olan BAHADIR 148’de yanmaz malzemelerle yangına karşı dayanımlı dış cephe uygulaması yapılacak. Yangın jeneratörü başta olmak üzere, kat koridorlarında bulunacak olan yangın muslukları ve tertibatları, acil çıkış alanı, yangın merdiveni gibi donatılarla bu konuda yüksek güvenlik sağlanacak.

ÖNCEKİ HABER SONRAKİ HABER

Formda yer alan her türlü kişisel bilgimin, Bahadır İnşaat pazarlama faaliyetlerinde, kampanyalarında, reklamlarında, tanıtımlarında ve iletişim çalışmalarında paylaşılmasına, izlenebilmesine, kullanılmasIna, saklanmasına, tarafıma sms, mms, email gönderilmesine, sesli arama yapılmasına ve posta gönderilmesine muvafakat ediyor ve izin veriyorum.