BAHADIR 148

Basında Biz

Pendik Bahadır 148’de 60 ay taksit IN, faiz OUT!

emlakkulisi.com | 7 Mayıs 2018

Bahadır İnşaat’ın Pendik’te hayata geçirdiği Bahadır 148, bugünlerde IN’leri ve OUT’larıyla çok konuşulacak.

Bahadır İnşaat, İstanbul Pendik’te hayata geçirdiği Bahadır 148’le konut sektöründeki iddiasını bir kez daha ortaya koydu Konut alıcılarının eğilimlerini yakından takip eden şirket, BAHADIR 148’le konut sektöründeki trendleri adeta yeniden belirledi. Örneğin, BAHADIR 148’de firma bünyesinde yapılan taksit uygulamasıyla 60 ay vadeli ödeme planın IN… Faizse OUT’ların başında geliyor. Buna göre, 2 oda 1 salon daire fiyatlarının peşin 299 bin TL'den, 3 oda 1 salon daire fiyatlarının ise peşin 386 bin TL'den başladığı projeden, sıfır faizle ve 60 ay taksitle bir ev sahibi olunabiliyor. Topraktan yatırıma olanak tanıyan ve alırken kazanma fırsatı sunan BAHADIR 148 projesi, kentsel dönüşüm projesi olmadığı ve Bahadır İnşaat’ın sahip olduğu bir arsada yükseldiği için hem uygun fiyat avantajı hem de yüksek prim potansiyeline sahip. Tapuları hemen teslim edilen konutlar 18 ay içinde teslim edileceği de göz önüne alındığında yüzde 35’lik bir prim potansiyeli taşıyor.

Şehir merkezi IN, dağ başı OUT

Pendik BAHADIR 148’den ev alanlar için şehrin merkezinde yaşamak IN, dağ başı ise OUT oldu. D100 Karayolu’nun hemen yanında hayata geçirilen BAHADIR 148, Sabiha Gökçen Havalimanı - TEM bağlantı yolu üzerinde, metro, Yüksek Hızlı Tren ile demiryolu, hava ve deniz ulaşımı imkanlarına sahip bir bölgede bulunuyor. Projenin Pendoria ve Neomarin alışveriş merkezlerinin hemen yanı başında yükselmesi de ona ayrı bir değer katıyor. Ayrıca hemen karşısındaki, 4 bin personelin görev alacağı Garanti Bankası Teknoloji Üssü projesi de BAHADIR148’in lokasyon avantajını bir kat daha artırdı.

Çok özel konumu sayesinde güzel bir şehir manzarasının yanı sıra Yalova’dan Adalara ve Zeytinburnu sahiline kadar muhteşem bir Marmara Denizi manzarasına hakim olan Pendik BAHADIR 148’deki dairelerin büyük bir çoğunluğu bu avantajdan nasibini alıyor. Minibüs yoluna 80 metre, metroya 350 metre, sahile 800 metre mesafede yükselen BAHADIR 148, Sabiha Gökçen Havalimanına sadece 5 kilometre, TEM otoyoluna ise 8 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Balkon IN, Fransız balkon OUT

Toplam 22 bin metrekare inşaat alanına sahip olan BAHADIR 148, 10 katlı iki blokta 148 adet özel daireden meydana geliyor. Projede 90 metrekarelik 2+1 ve 115 metrekarelik 3 oda 1 salon daire seçenekleri bulunuyor. Muhteşem manzaranın tadını çıkarmaya imkan tanıyan geniş balkonlarıyla dikkat çeken projede Fransız balkonlara yer verilmedi. Kısacası BAHADIR 148’de balkon IN, Fransız balkon da OUT…

Kapalı mutfak IN, açık mutfak OUT

Yüksek standartta malzeme ve uygulama kalitesini doğru fiyat prensibiyle buluşturan, bu doğrultuda en ince detaylarına kadar planlanan Pendik BAHADIR 148, mutlu aileler ve sıcak yuvalarla dolması, tüm mutfaklarında yemek pişen, akşamları tüm dairelerinde ışıklar yanan, kesintisiz ve sürekli bir aile yaşamının bulunduğu proje olması hedefiyle tasarlandı. Projenin ailelere hitap eden bu konseptinde açık mutfaklar OUT, kapalı mutfak İN olarak kabul ediliyor.

Düşük aidat IN, yüksek aidat OUT

Şehrin merkezinde ve hayatın içindeki konumuyla ve lüks detaylarıyla öne çıkan Pendik BAHADIR 148, aynı zamanda akıllı, çevreci ve organik bir yaşamın da kapılarını aralıyor. Kaliteli ve lüks bir yaşam sunmasına rağmen ekonomik ve sürdürülebilir yaşamı da destekleyen, çevre dostu bir yapı olma özelliğine de sahip olan BAHADIR 148’de düşük aidat IN, yüksek aidat OUT. Kombili sisteme sahip, doğalgazlı mutfak ocaklarının bulunduğu projede her daire sahibi, tükettiği kadar enerji faturası ödeyecek

Maksimum gün ışığı IN, enerji sarfiyatı OUT

Isı, ses ve su izolasyon yalıtımının da yüksek standartlarda yapılacağı Bahadır 148'de ayrıca bahçe ve peyzaj alanlarında solar sistemli LED aydınlatma armatürleri sayesinde güneş enerjisinden maksimum fayda sağlanacak. Yüksek tavan standardıyla da daire içlerinde ve kat hollerinde gün ışığından ve doğal havalandırmadan olabildiğince istifade etmeyi de sağlıyor. Bu özelliğiyle ‘Maksimum gün ışığı IN, enerji sarfiyatı OUT’ dedirten projede elektrik tüketimi minimize edilirken su tasarrufu tasarruflu bataryalar, tasarruflu rezervuar sistemleri ve yalıtımlı su tesisatları sayesinde sağlanacak.

Bahadır İnşaat için bunlar her zaman IN

Bahadır İnşaat, bir sitenin olmazsa olmazları olarak kabul ettiği, yeşil alan, sosyal tesis, site güvenliği, binalarda yangın güvenliği, otopark alanları ve inşaat kalitesi gibi unsurları BAHADIR 148 projesinde en ince ayrıntısına kadar planladı. 2 bin 500 metrekarelik yeşil alanıyla dikkat çeken BAHADIR148'de özel ve yoğun bir yeşil alan ve ağaçlandırma çalışması planlanıyor. Ayrıca yürüyüş alanları, kameriyeler, keyif bahçeleri ve çocuklar için açık oyun parkı bulunacak. Aynı zamanda kapalı bir çocuk oyun alanının da yer yapılacağı projede, huzurlu bir bahçe ortamı meydana getirilecek. Bahadır 148'in sosyal donatı alanları içinde ise özel yeşil alan bölgesinde aileler için tasarlanan için kapalı havuz ve fitness salonunun yanı sıra basket sahası ve özel bir squash alanı bulunacak. Bahadır 148'de ayrıca gençlerin aileleri ve arkadaşlarıyla vakit geçirebilecekleri mini sinema salonuyla, içinde langırt, bilardo bulunan eğlence ve oyun alanı da olacak.

Sağlam bir zeminde, depreme dayanıklı bir proje olarak inşa edilecek olan BAHADIR 148’de yanmaz malzemelerle yangına karşı dayanımlı dış cephe uygulaması yapılacak. Yangın jeneratörü başta olmak üzere, kat koridorlarında bulunacak olan yangın muslukları ve tertibatları, acil çıkış alanı, yangın merpeni gibi donatılarla bu konuda yüksek güvenlik sağlanmış olacak.

7/24 kapalı devre kamera sisteminden güvenlik personelinin kontrolündeki giriş noktasına kadar yüksek güvenlik standartlarının sağlanacağı BAHADIR 148 projesinde her daireye araç tanıma sistemli, bir araçlık kapalı otopark tahsis edilecek. Oluşabilecek herhangi bir kaza anında, site sakinlerinin sağlık hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanması için ise ambulansın otoparka girerek sedyenin daire içlerine ulaşabileceği genişlikte asansörler ve geniş koridorlar da Pendik BAHADIR 148’de göz ardı edilmeyen hayati detaylar arasında bulunuyor.

emlakkulisi.com

ÖNCEKİ HABER SONRAKİ HABER

Formda yer alan her türlü kişisel bilgimin, Bahadır İnşaat pazarlama faaliyetlerinde, kampanyalarında, reklamlarında, tanıtımlarında ve iletişim çalışmalarında paylaşılmasına, izlenebilmesine, kullanılmasIna, saklanmasına, tarafıma sms, mms, email gönderilmesine, sesli arama yapılmasına ve posta gönderilmesine muvafakat ediyor ve izin veriyorum.